O nás

V oboru vstřikování plastů se pohybujeme již více než 10let a máme také bohaté zkušenosti s rapid prototypingem, kontrolou kvality, optickým měřením a digitalizací předmětů.

Spolupracujeme s malými i s velkými firmami na trhu, napříč obory a také s jejich dodavateli.

Spolupracujeme napříč obory

Našimi zákazníky nejsou pouze firmy z automobilového průmyslu (Jaguar, BMW, AUDI, Škoda,…), ale také výrobci domácích spotřebičů (ETA, Miele, Eugster a další), ručního nářadí (BOSH, Festo, …), firmy ze zdravotnického a potravinářského průmyslu a také jejich dodavatelé.

Díky tomu máme zkušenosti s konstrukcí, optimalizací a výrobou širokého spektra plastových dílů, od  mikro dílů až po díly vážící několik kilogramů. Vzhledových i funkčních dílů. A zároveň také se zpracováním většiny typů plastových materiálů, i velmi specifických (např. teplovodivé, elektricky vodivé, speciální pro laserové svařování a mnoho dalších).

O nás
40 +

Případů úspory financí

40 +

Případů úspory času

Proč využít právě našich služeb?

Pokud byste se chtěli seznámit s přínosy naší spolupráce, případně se dozvědět více o našich zkušenostech, rád vám i vašim kolegům představíme výsledky naší práce i s vysvětlením postupu práce, dobou jejího trvání a také jejím přínosem. Na základě dokončených projektů a vyjádření zákazníků si dovolím tvrdit, že je mnohem lepší a levnější řešit případné problémy dílu již v jeho vývojové fázi, než až po prvním vzorkování nebo při sériové výrobě. Výsledná kvalita dílů a především cena úprav jsou neporovnatelné.

Pro bližší informace o jednotlivých službách, jejich možnostech a přínosech pro váš projekt nás kontaktujte.

Přejít nahoru